Pasja rodzi ideę, która przekształca się w projekt aranżacji wnętrza

Styl vintage

Styl postindustrialny, loftowy

Styl postindustrialny, loftowy

Styl postindustrialny, loftowy narodził się dzięki wykorzystaniu na cele mieszkaniowe opuszczonych budynków poprzemysłowych: hal, fabryk, magazynów, browarów. Eksponuje ich atrybuty, czyli dużą otwartą przestrzeń bez podziałów, wysokie kondygnacje, olbrzymie, niestandardowe okna. Największym atutem jest wysoka, pozbawiona ścian działowych przestrzeń, z umownym podziałem na strefy o różnym przeznaczeniu.

Jak dobrać kolor ścian do pokoju dziennego?

kolor ścian do pokoju dziennego

Pokój dzienny to zwykle największe i najbardziej reprezentatywne miejsce w naszym domu czy mieszkaniu. Ważne jest aby jego wnętrze było gustowne, a kolorystyka ścian idealnie współgrała z całą resztą wyposażenia wnętrza. Jeżeli wnętrze chcemy mieć jasne, klasyczne to kolorystyka ścian również powinna być jasna. Świetne będą odcienie brązów, szczególnie beże, biel oraz wszelkie pastele.

Read more

Fototapety jako piękna dekoracja domu

Fototapety jako piękna dekoracja domu

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób może ciekawie udekorować wnętrze swojego domu. Obecnie na półkach sklepowych dostępnych jest wiele rozwiązań, jednak jak wybrać ciekawe atrakcyjne cenowo rozwiązanie Coraz więcej osób decyduje się na fototapety, jest to doskonałe rozwiązanie problemu dekoracji naszych wnętrz, jet dostępna w wielu sklepach i co najważniejsze ceny za nią nie są wysokie, a efekt wizualny jest bardzo zadowalający, wywiera ogromne pozytywne wrażenie.

Read more

Jak urządzić wnętrze domu?

Jak urządzić wnętrze domu

Właśnie kupiłeś dom i zastanawiasz się w jakim stylu go urządzić? To zależy od tego jaki ty sam jesteś, więc zastanów się nad swoimi cechami i poglądami, następnie przeszukaj internet w celu znalezienia inspiracji. Jeśli uważasz, że nie jesteś osobą potrafiącą urządzać wnętrza, zatrudnij architekta wnętrz. On na pewno będzie umiał nadać wnętrzu twojego domu odpowiedni charakter i styl.
Read more

,

Idealny dom

Każdy dom powinien emanować czystością i być utrzymany w jak najlepszym porządku
Read more